Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Dronningen (gamle). Bygdøy
Olje på lerret
51x33
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Påtegnet med signatur og tittel på baksiden:
Kavli: Fra Dronningen (gamle)
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 240 000