Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1971
Akvarell på papir, lysmål
35x43
Signert og datert nede t.h.: J Rian -71-
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 000
Akvarell på papir, lysmål
35x43
Vurdering