Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne 1956
Blandingsteknikk, lysmål
28x20
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1956
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 3 400
Blandingsteknikk, lysmål
28x20
Vurdering