Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende gutt 1950
Blandingsteknikk på papir, oppklebet på papp
18x13
Signert og datert nede t.v. på pappen.: J Rian 1950
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 5 000
18x13
Vurdering