Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Forrige
132
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Barlag, Philip
(1840-1913)
Fjellandskap
Olje på lerret
24x37
Signert nede t.h.: Barlag
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00