Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fisker trekker garn
Olje på mahognyplate
34x52
Signert nede t.v.: A Rasmussen
Düsseldorf.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på mahognyplate
34x52
Düsseldorf.
Vurdering