Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Interiør
Olje på lerret
59x75
Signert nede t.h.: Fr. Kolstø.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
59x75
Vurdering
NOK 10 000–12 000