Manessier, Alfred(1911-1993)
Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier
Nummerert nede t.h.: 154/175.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000 med forbehold
Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier
Nummerert nede t.h.: 154/175.
Vurdering
NOK 5 000