Bratland, Jacob(1859-1906)
Mannsportrett
Olje på lerret
25x28
Signert nede t.h.: Jac Bratland-
Påtegnet nede t.h.: "A mon ami Georg Helland". Portrett av Georg Helland?
Vurdering
NOK 8 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000