Grande, Severin(1869-1934)
Broer over Seinen 1929
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: S Grande -29
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold
Olje på lerret
60x73
Vurdering