Heiberg, Jean(1884-1976)
Potetåkeren 1929
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 29
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
60x73
Vurdering