Winge, Sigurd(1909-1970)
Morgen 1957
Radering, lysmål
42x58
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500
Radering, lysmål
42x58
Vurdering
NOK 10 000