Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåter i rom sjø
Olje på lerret
98x100
Signert oppe t.h.: E Berger
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
98x100
Signert oppe t.h.: E Berger
Vurdering