Tangen, Olaf(1903-1997)
Rødt 1992
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -92
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Kragerø kunstforening, 1992, kat.nr. 13.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 800 med forbehold