Miró, Joan(1893-1983)
Litografi, lysmål
83x59
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 8/75.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
83x59
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 8/75.
Vurdering
NOK 10 000–12 000