Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Isbjørnbinne med to unger 1972
Litografi, lysmål
45x52
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. -72
Nummerert nede t.v.: III/XXV.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 200