Midelfart, Willi(1904-1975)
Gutter på svaberg 1965
Olje på lerret
67x52
Signert og datert nede t.h.: WM -65
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
67x52
Vurdering