Sparre, Victor(1919-2008)
Sjeransky og Ginsberg i Emmaus 1979
Litografi, lysmål
56x45
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -79
Nummerert nede t.v.: 78/200, samt påtegnet: "orig.lito". Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 500