Harr, Karl-Erik(1940-)
August måned 1980
Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.v.: K E Harr 80
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
47x55
Vurdering