Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Fra Lauvlia Sigdal 1904
Blandingsteknikk, lysmål
43x66
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1904.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000