Kavli, Arne(1878-1970)
Sommerlandskap
Olje på lerret
34x40
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
34x40
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering