Aulie, Reidar(1904-1977)
Solsikker 1947
Olje på lerret
90x75
Signert og datert nede t.h.: Aulie -47
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 3. Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 83.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000