Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Fra Åsgårdstrand 1908
Olje på lerret
64x103
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 08
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
64x103
Vurdering
NOK 150 000–200 000