Skredsvig, Christian(1854-1924)
Studie til Menneskens Søn 1890
Olje på lerret
85x46
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 90.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Studie til Menneskens Søn".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000