Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Fra Simoa paa Modum 1894
Olje på lerret
62x86
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 94.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fra Simoa paa Modum, samt signert av kunstneren.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000