Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Havblikk ved Kristianiafjorden 1879
Olje på lerret
43x54
Signert og detart nede t.v.: HF Gude 1879
Påtegnet med tittel på baksiden: "Havblik af Kr.fjord "
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000