Blohm, Roy(1922-2008)
En hemmelighet
Olje på plate
81x100
Signert nede t.h.: Blohm
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av rammen.
Kunstnerforbundet, Oslo 19?3, kat.nr. 92.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000