Karsten, Ludvig(1876-1926)
Portrett av Fru Inger Magnussen 1921
Olje på lerret
103x83
Signert og datert oppe t.h.: Karsten 21
Liljevalchs Konsthall i Stockholm, Kunstnerforbundet og Kunstforeningen i Kristiania 1922, kat.nr. 141.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000