Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Åsgårdstrand
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering