Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Kvinne med hatt og utstoppet nøtteskrike iinteriør
Olje på lerret
75x80
Signert nede t.h.: B. Folkestad
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
75x80
Vurdering