Gjemre, Per(1864-1928)
Stjernerø 1906
Olje på lerret
43x66
Signert nede t.v.: Peder Gjemre
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Stjernerö 1906.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
43x66
Vurdering