Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1978
Olje på lerret
110x100
Signert og datert nede t.v.: J Rian 78
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
110x100
Vurdering