Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Norsk havn 1886
Olje på plate
50x39
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1886
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på plate
50x39
Vurdering
NOK 200 000
LITTERATUR: F. E. Haverkamp: Hans Gude 1825-1903, mag.grads avh., Oslo 1982, oeuvre-kat.nr. 868.