Krohg, Christian(1852-1925)
Los ved roret
Olje på lerret
28x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
28x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering