Krohg, Christian(1852-1925)
Portrett av ung dame
Olje på papir, oppklebet på papp
37x32
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
37x32
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering