Rian, Johs.(1891-1981)
Ved flygelet 1943
Tresnitt, lysmål
42x52
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1943
Sjeldent trykk, antagelig bare 2 eksemplarer.
Museet for Samtidskunst 2002.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500