Warsinski, Richard(1937-1996)
Komposisjon med figurer
Akvarell og fettstift
lysmål, 74x61
Signert nede t.h.: RW
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell og fettstift
lysmål, 74x61
Signert nede t.h.: RW
Vurdering