Hus og hage
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Weidemann.
Antagelig Syd-Frankrike ca. 1959.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
NOK 20 000