Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Hus med hage og mennesker 1915
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering
NOK 30 000