Aulie, Reidar(1904-1977)
Fabrikker
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og datert januar 1975, på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering