Tannæs, Marie(1854-1939)
Skogsti 1890
Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs. 90.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
58x86
Vurdering