Hedqvist, Tage(1909-)
Fiskevær Bohuslen 1948
Olje på lerret
83x96
Signert og datert nede t.h.: Tage Hedqvist
/48
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fiskläge Bohuslän"..
Nordiska Konstförbundet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 5 200