Hennig, Otto(1871-1920)
Kald vinteraften
Olje på lerret
48x72
Signert nede t.h.: O. Hennig
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Kold Vinteraften.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 700
Olje på lerret
48x72
Signert nede t.h.: O. Hennig
Vurdering