Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Komposisjon 1963
Olje på lerret
29x34
Signert og datert opp t.h.: Kjartan Slettemark 63
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Komposition, samt signert og påtegnet Konstakademien 1963.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00