Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Veiarbeidere, vinter 1958
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Steen-J 58
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Steen-J 58
Vurdering