Clüver, Bernt(1897-1941)
Høst Hadeland
Olje på plate
46x53
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Clüver -29
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
46x53
Vurdering