Wentzel, Gustav(1859-1927)
Landskap 1915
Olje på lerret
50x80
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1915
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
50x80
Vurdering