Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Skogsinteriør med elv
Olje på plate
40x48
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Olje på plate
40x48
Vurdering
NOK 5 000