Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Studie av en hest 1951
Blandingsteknikk, lysmål
18x24
Signert og datert nede på midten: Ridley Borchgrevink. - 51
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Blandingsteknikk, lysmål
18x24
Vurdering
NOK 2 000