Ukjent, kunstner
Vinterlandskap med skispor
Olje på lerret
53x70
Signert nede t.h.: Bj Mauritz L
Kunstnerens navn er antagelig: Bjarne Mauritz Larsen.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
53x70
Vurdering
NOK 1 500–2 000